added: 0000-00-00 00:00:00

Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Cracovia"

Wartość kibica w świecie dzisiejszego sportu jest nieoceniona. Wiele Klubów - nie tylko tych piłkarskich przetrwała dzięki zaangażowaniu i oddaniu kibiców, którzy dla swojej drużyny potrafili poświęcić bardzo wiele. To właśnie Oni są nieodzowną częścią wspaniałych widowisk na stadionach całego świata.

Rola, jaką odegrali kibicie w historii Cracovii, jest bez wątpienia niezwykle ważna. Obecnie, kiedy to perfekcyjnej organizacji wymaga się także od kibiców, niezbędna jest współpraca pomiędzy wszystkimi jednostkami związanymi z funkcjonowaniem Klubu.

Stowarzyszenie TYLKO CRACOVIA od momentu swojego powstania (czerwiec 2008) wyraziło chęć współdziałania z MKS Cracovia SSA, w celu budowania pozytywnego wizerunku Cracovii. Wszystko to zaowocowało wieloma akcjami, które przyczyniły się do promowania najstarszego polskiego Klubu.

W tym roku zarówno Stowarzyszenie jak i MKS Cracovia pragną zacieśnić współpracę. Najbliższy okres działalności STC oraz MKS, nastawiony będzie przede wszystkim na przyciągnięcie na Ziemię Świętą całych rodzin, gdyż nowy stadion to miejsce bezpieczne i niezwykle ważne na sportowej mapie Krakowa.

W wyniku wzajemnych ustaleń Stowarzyszenie Tylko Cracovia w całości będzie zajmować się organizacją wyjazdów (zarówno piłkarskich jak i hokejowych). Trudna sytuacja sportowa powinna zadziałać na nas wszystkich motywująco, a każdy mecz, niezależnie od tego czy rozgrywany w Krakowie czy w innym mieście, jest szansą, by zamanifestować, że kibice są z drużyną nie tylko kiedy odnosi sukcesy.

Oczywiście nie zapominamy o hokeju, promowaniu tej dyscypliny oraz uatrakcyjnianiu meczów rozgrywanych w hali przy ul. Siedleckiego. Efekty będzie można zobaczyć już wkrótce podczas meczów PLAY OFF.

Współpraca dotyczyć będzie również kontaktów z Fan Clubami oraz wielu innych kwestii, o których będziemy informować na bieżąco.

Mamy świadomość, że czeka nas wiele pracy i że nie każde działania zakończą się pełnym sukcesem. Wszystko jednak co robimy, robimy dla Cracovii, która nie jest tylko jednym z wielu

Klubów sportowych. Cracovia to zjawisko, a my postaramy się, by coraz więcej osób poczuło magię jaką niosą ze sobą biało-czerwone barwy!