Preeliminary round (27 June-4 July)

Home team Visiting team
UE Sant Julià 3 : 2 Europa FC
FC Progrès Niedercorn 1 : 0 Cardiff Metropolitan University FC
Barry Town United FC 0 : 0 Cliftonville F&AC
Ballymena United FC 2 : 0 NSÍ Runavík
SP La Fiorita 0 : 1 UE Engordany
KÍ Klaksvík 5 : 1 SP Tre Fiori
FC Prishtina 1 : 1 St Joseph's FC
Europa FC 4 : 0 UE Sant Julià
Cardiff Metropolitan University FC 2 : 1 FC Progrès Niedercorn
Cliftonville F&AC 4 : 0 Barry Town United FC
NSÍ Runavík 0 : 0 Ballymena United FC
UE Engordany 2 : 1 SP La Fiorita
SP Tre Fiori 0 : 4 KÍ Klaksvík
St Joseph's FC 2 : 0 FC Prishtina

First qualifying round (11-18 July)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
DAC 1904 Dunajská Streda 1 : 1 Cracovia (11.07., 20:30)
Malmö FF 7 : 0 Ballymena United FC
Ordabasy Szymkent 1 : 0 Torpedo Kutaisi
Maccabi Hajfa 2 : 0 NŠ Mura Murska Sobota
Crusaders FC 2 : 0 B36 Tórshavn
MFK Ružomberok 0 : 2 Lewski Sofia
NK Olimpija Lublana 2 : 3 RFS Ryga
Dinamo Tbilisi 6 : 0 UE Engordany
Connah's Quay Nomads FC 1 : 2 Kilmarnock FC
Europa FC 0 : 0 Legia Warszawa
Debreceni VSC 3 : 0 FK Kukësi
Brøndbyernes IF 4 : 1 FC Inter Turku
FK Akademija Pandev 0 : 3 HŠK Zrinjski Mostar
Budapesti Honvéd SE 3 : 1 Žalgiris Wilno
NK Široki Brijeg 1 : 2 Kajrat Ałmaty
Kuopion Palloseura 2 : 0 FK Witebsk
CSKA Sofia 4 : 0 OFK Titograd Podgorica
FK Čukarički Belgrad 3 : 0 Bananc Erewan
Molde FK 7 : 1 KR Reykjavík
Speranța Nisporeni 0 : 3 Neftçı Baku
Alaszkert Erewan 3 : 1 FK Makedonija Ǵorče Petrov
Breiðablik Kópavogur 0 : 0 FC Vaduz
Gżira United FC 0 : 2 HNK Hajduk Split
AS La Jeunesse d'Esch 0 : 0 Toboł Kostanaj
St Joseph's FC 0 : 4 Rangers FC
FK Zeta Golubovci 1 : 5 Videoton FC Fehérvár
FK Radnik Bijeljina 2 : 0 FC Spartak Trnava
Žalgiris Kowno 0 : 2 Apóllon FC
SK Brann 2 : 2 Shamrock Rovers FC
FC Flora Tallin 2 : 0 FK Radnički Nisz
FCSB Bukareszt 2 : 0 Milsami Orhei
Cork City FC 0 : 2 Progrès Niedercorn
Szachtior Soligorsk 1 : 0 Hibernians FC
CS Fola Esch 1 : 2 Czichura Saczchere
FK Ventspils 3 : 0 Teuta Durrës
Stjarnan Garðabær 2 : 1 FC Levadia Tallin
Balzan FC 3 : 4 NK Domžale
Cliftonville F&AC 0 : 1 FK Haugesund
KF Laçi 1 : 1 Hapoel Beer Szewa
Riteriai Wilno 1 : 1 KÍ Klaksvík
JK Trans Narva 0 : 2 FK Budućnost Podgorica
FK Liepāja 1 : 1 Dinamo Mińsk
Səbail FK 2 : 3 Universitatea Craiova
St Patrick's Athletic FC 0 : 2 IFK Norrköping
Pjunik Erewan 3 : 3 FK Škupi Skopje
Aberdeen FC 2 : 1 Rovaniemen Palloseura
AÉK Larnaka 1 : 0 Petrocub Hîncești
Cracovia (18.07., 19:00) - : - DAC 1904 Dunajská Streda
Ballymena United FC - : - Malmö FF
Torpedo Kutaisi - : - Ordabasy Szymkent
NŠ Mura Murska Sobota - : - Maccabi Hajfa
B36 Tórshavn - : - Crusaders FC
Lewski Sofia - : - MFK Ružomberok
RFS Ryga - : - NK Olimpija Lublana
UE Engordany - : - Dinamo Tbilisi
Kilmarnock FC - : - Connah's Quay Nomads FC
Legia Warszawa - : - Europa FC
FK Kukësi - : - Debreceni VSC
FC Inter Turku - : - Brøndbyernes IF
HŠK Zrinjski Mostar - : - FK Akademija Pandev
Žalgiris Wilno - : - Budapesti Honvéd SE
Kajrat Ałmaty - : - NK Široki Brijeg
FK Witebsk - : - Kuopion Palloseura
OFK Titograd Podgorica - : - CSKA Sofia
Bananc Erewan - : - FK Čukarički Belgrad
KR Reykjavík - : - Molde FK
Neftçı Baku - : - Speranța Nisporeni
FK Makedonija Ǵorče Petrov - : - Alaszkert Erewan
FC Vaduz - : - Breiðablik Kópavogur
HNK Hajduk Split - : - Gżira United FC
Toboł Kostanaj - : - AS La Jeunesse d'Esch
Rangers FC - : - St Joseph's FC
Videoton FC Fehérvár - : - FK Zeta Golubovci
FC Spartak Trnava - : - FK Radnik Bijeljina
Apóllon FC - : - Žalgiris Kowno
Shamrock Rovers FC - : - SK Brann
FK Radnički Nisz - : - FC Flora Tallin
Milsami Orhei - : - FCSB Bukareszt
Progrès Niedercorn - : - Cork City FC
Hibernians FC - : - Szachtior Soligorsk
Czichura Saczchere - : - CS Fola Esch
Teuta Durrës - : - FK Ventspils
FC Levadia Tallin - : - Stjarnan Garðabær
NK Domžale - : - Balzan FC
FK Haugesund - : - Cliftonville F&AC
Hapoel Beer Szewa - : - KF Laçi
KÍ Klaksvík - : - Riteriai Wilno
FK Budućnost Podgorica - : - JK Trans Narva
Dinamo Mińsk - : - FK Liepāja
Universitatea Craiova - : - Səbail FK
IFK Norrköping - : - St Patrick's Athletic FC
FK Škupi Skopje - : - Pjunik Erewan
Rovaniemen Palloseura - : - Aberdeen FC
Petrocub Hîncești - : - AÉK Larnaka