Standings

Pos.TeamsPWDLGPts
1Tauron KH GKS K-ce423327201-77103
2GKS Tychy423084199-86102
3TatrySki Podhale4227510157-8590
4JKH GKS Jastrzębie4223712125-7678
5Comarch Cracovia4221813150-10372
6Energa Toruń4218618138-11563
7MH Automatyka4218618117-11061
8Unia Oświęcim4214919139-13057
9Zagłębie Sosnowiec4212723108-15348
10PGE Orlik Opole42573094-21026
11Węglokoks Kraj Polonia42433588-24815
12Team PZHL22221839-1628

Matchday 1 (14 September)

Home team Visiting team
Tauron KH GKS Katowice 3 : 2 Zagłębie Sosnowiec
TatrySki Podhale Nowy Targ 4 : 1 Nesta Toruń
Comarch Cracovia 2 : 1 MH Automatyka Gdańsk (18:30)
JKH GKS Jastrzębie 3 : 0 TMH Polonia Bytom (14.09)
Unia Oświęcim 3 : 2 PGE Orlik Opole
GKS Tychy 9 : 1 Team PZHL (3.10)

Matchday 2 (16 September)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TMH Polonia Bytom 5 : 4 o. Unia Oświęcim
MH Automatyka Gdańsk 1 : 2 JKH GKS Jastrzębie
Energa Toruń 2 : 1 ps. Comarch Cracovia
Zagłębie Sosnowiec 1 : 7 TatrySki Podhale Nowy Targ
GKS Tychy 3 : 2 Tauron KH GKS Katowice
PGE Orlik Opole 6 : 5 o. Team PZHL

Matchday 3 (21 September)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TatrySki Podhale Nowy Targ 1 : 3 GKS Tychy
Comarch Cracovia 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec
JKH GKS Jastrzębie 5 : 2 Nesta Toruń
Unia Oświęcim 3 : 6 MH Automatyka Gdańsk
TMH Polonia Bytom 6 : 3 PGE Orlik Opole
Tauron KH GKS Katowice 12 : 0 Team PZHL (11.09)

Matchday 4 (23 September)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MH Automatyka Gdańsk 5 : 6 p.s. PGE Orlik Opole
Energa Toruń 4 : 3 Unia Oświęcim
Zagłębie Sosnowiec 2 : 3 JKH GKS Jastrzębie
GKS Tychy 3 : 2 o. Comarch Cracovia (5 p.m.)
Tauron KH GKS Katowice 6 : 3 TatrySki Podhale Nowy Targ
Węglokoks Kraj Polonia 7 : 2 Team PZHL (09.19)

Matchday 5 (25 september)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tauron KH GKS Katowice 4 : 5 Comarch Cracovia (6:30 p.m)
JKH GKS Jastrzębie 3 : 2 o. GKS Tychy
Unia Oświęcim 4 : 2 Zagłębie Sosnowiec
PGE Orlik Opole 2 : 4 Energa Toruń
Węglokoks Kraj Polonia 2 : 3 MH Automatyka Gdańsk
TatrySki Podhale 8 : 0 Kadra PZHL (10.09)

Matchday 6 (28 september)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy 6 : 2 Unia Oświęcim
TatrySki Podhale 2 : 1 Comarch Cracovia
Energa Toruń 4 : 0 Węglokoks Kraj Polonia
Tauron KH GKS 3 : 2 o. JKH GKS Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec 3 : 2 o. PGE Orlik
MH Automatyka 4 : 2 Team PZHL (9.05)

Matchday 7 (30 september)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
JKH GKS Jastrzębie 1 : 4 TatrySki Podhale
Tauron KH GKS 4 : 1 Unia Oświęcim
PGE Orlik Opole 1 : 5 GKS Tychy
Węglokoks Kraj Polonia 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
MH Automatyka 5 : 2 Energa Toruń
Comarch Cracovia 6 : 0 Team PZHL (10.10, 6 p.m.)

Matchday 8 (2 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy 5 : 0 Węglokoks Kraj Polonia Bytom
TatrySki Podhale 1 : 0 k. Unia Oświęcim
Tauron KH GKS 11 : 3 PGE Orlik Opole
Comarch Cracovia 1 : 0 JKH GKS Jastrzębie (2.10, 6:30 p.m)
Zagłębie Sosnowiec 4 : 1 MH Automatyka
Energa Toruń 12 : 1 Team PZHL (4.09)

Matchday 9 (5 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim 5 : 3 Comarch Cracovia (6 p.m.)
PGE Orlik Opole 2 : 3 o. TatrySki Podhale
Tauron KH GKS 6 : 0 Węglokoks Kraj Polonia
MH Automatyka 2 : 3 o. GKS Tychy
Energa Toruń 4 : 5 p.s. Zagłębie Sosnowiec
JKH GKS Jastrzębie 3 : 2 Team PZHL (09.12)

Matchday 10 (7 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Comarch Cracovia 2 : 3 PGE Orlik Opole (6:30 p.m.)
GKS Tychy 0 : 2 Energa Toruń
Tauron HK GKS 2 : 0 MH Automatyka
JKH GKS Jastrzębie 7 : 4 Unia Oświęcim
TatrySki Podhale 6 : 3 Węglokoks Kraj Polonia
Zagłębie Sosnowiec 7 : 2 Team PZHL (9.09)

Matchday 11 (12 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Energa Toruń 2 : 6 Tauron KH GKS
Węglokoks Kraj Polonia 3 : 8 Comarch Cracovia (6 p.m.)
PGE Orlik Opole 3 : 2 o. JKH GKS Jastrzębie
MH Automatyka 2 : 1 TatrySki Podhale
Zagłębie Sosnowiec 5 : 6 GKS Tychy
Unia Oświęcim 4 : 0 Team PZHL (26.09)

Matchday 12 (14 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Energa Toruń 0 : 3 Tauron KH GKS (12.10)
JKH GKS Jastrzębie 6 : 0 PGE Orlik Opole
TatrySki Podhale 1 : 0 MH Automatyka
Comarch Cracovia 3 : 4 o. Węglokoks Kraj Polonia (6:30 p.m.)
GKS Tychy 6 : 1 Zagłębie Sosnowiec (14.11)
Unia Oświęcim 12 : 1 Team PZHL (13.11)

Matchday 13 (19 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy 3 : 1 Energa Toruń
Węglokoks Kraj Polonia 2 : 5 TatrySki Podhale
Unia Oświęcim 0 : 1 JKH GKS Jastrzębie
MH Automatyka 1 : 2 Tauron KH GKS
PGE Orlik Opole 2 : 3 Comarch Cracovia (6:30 p.m.)
Zagłębie Sosnowiec 2 : 5 Team PZHL (31.10)

Matchday 14 (21 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Węglokoks Kraj Polonia 1 : 8 Tauron KH GKS
GKS Tychy 7 : 3 MH Automatyka
Zagłębie Sosnowiec 2 : 6 Energa Toruń
TatrySki Podhale 6 : 1 PGE Orlik Opole
Comarch Cracovia 5 : 3 Unia Oświęcim (6:30 p.m.)
JKH GKS Jastrzębie 2 : 1 o. Team PZHL (21.11)

Matchday 15 (26 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim 5 : 2 TatrySki Podhale
Węglokoks Kraj Polonia 4 : 2 GKS Tychy
JKH GKS Jastrzębie 4 : 3 Comarch Cracovia (6 p.m.)
MH Automatyka Gdańsk 3 : 5 Zagłębie Sosnowiec
PGE Orlik Opole 2 : 5 Tauron KH GKS
Energa Toruń 8 : 2 Team PZHL (10.17)

Matchday 16 (28 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim 1 : 4 Tauron KH GKS
GKS Tychy 10 : 2 PGE Orlik Opole
Zagłębie Sosnowiec 6 : 2 Węglokoks Kraj Polonia
Energa Toruń 4 : 0 MH Automatyka
TatrySki Podhale 1 : 0 JKH GKS Jastrzębie
Comarch Cracovia 4 : 0 Team PZHL (28.11, 6:30 p.m.)

Matchday 17 (30 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Węglokoks Kraj Polonia 3 : 6 Energa Toruń
Unia Oświęcim 2 : 1 o. GKS Tychy
JKH GKS Jastrzębie 0 : 2 Tauron KH GKS
PGE Orlik Opole 4 : 5 Zagłębie Sosnowiec
Comarch Cracovia 2 : 4 TaatrySki Podhale (6.30 p.m.)
MH Automatyka 9 : 1 Team PZHL (16.10)

Matchday 18 (2 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
JKH GKS Jastrzębie 3 : 4 p.s. GKS Tychy
Comarch Cracovia 1 : 2 Tauron KH GKS (6:30 p.m.)
Energa Toruń 2 : 4 PGE Orlik Opole
MH Automatyka 3 : 4 p.s. Węglokoks Kraj Polonia
Zagłębie Sosnowiec 2 : 3 o. Unia Oświęcim
TatrySki Podhale 10 : 0 Team PZHL (14.11)

Matchday 19 (4 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
PGE Orlik Opole 3 : 2 o. MH Automatyka
Unia Oświęcim 2 : 4 Energa Toruń
JKH GKS Jastrzębie 3 : 0 Zagłębie Sosnowiec
TatrySki Podhale 2 : 5 Tauron KH GKS
Comarch Cracovia 5 : 4 p.s. GKS Tychy
Węglokoks Kraj Polonia 3 : 5 Team PZHL (3.12)

Matchday 20 (16 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tauron KH GKS 16 : 1 Team PZHL (23.10)
GKS Tychy 4 : 1 TatrySki Podhale
Energa Toruń 3 : 2 o. JKH GKS Jastrzębie
MH Automatyka 2 : 4 Unia Oświęcim
PGE Orlik Opole 5 : 1 Węglokoks Kraj Polonia
Zagłębie Sosnowiec 0 : 9 Comarch Cracovia (7 p.m.)

Matchday 21 (18 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tauron KH GKS 5 : 2 GKS Tychy (18.09)
MH Automatyka 3 : 0 JKH GKS Jastrzębie (17.11)
Unia Oświęcim 6 : 2 Węglokoks Kraj Polonia
TatrySki Podhale 4 : 0 Zagłębie Sosnowiec
Comarch Cracovia 1 : 2 o. Energa Toruń (6:30 p.m.)
PGE Orlik Opole 5 : 4 Team PZHL (6.12)

Matchday 22 (20 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Zagłębie Sosnowiec 1 : 4 Tauron KH GKS (7.09)
GKS Tychy 13 : 4 Team PZHL (24.10)
Węglokoks Kraj Polona 3 : 9 JKH GKS Jastrzębie
Energa Toruń 6 : 7 o. TatrySki Podhale
MH Automatyka 1 : 5 Comarch Cracovia (6:30 p.m.)
PGE Orlik Opole 2 : 8 Unia Oświęcim

Matchday 23 (23 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TatrySki Podhale 5 : 3 Energa Toruń
JKH GKS Jastrzębie 5 : 0 Węglokoks Kraj Polonia
Unia Oświęcim 3 : 0 PGE Orlik Opole
Comarch Cracovia 3 : 1 MH Automatyka (6:30 p.m.)
Zagłębie Sosnowiec 2 : 3 Tauron KH GKS

Matchday 24 (25 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
JKH GKS Jastrzębie 3 : 1 MH Automatyka
Węglokoks Kraj Polonia 1 : 5 Unia Oświęcim
Energa Toruń 1 : 3 Comarch Cracovia (5 p.m.)
Zagłębie Sosnowiec 3 : 2 p.s. TatrySki Podhale
GKS Tychy 0 : 0 Tauron KH GKS

Matchday 25 (27 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TatrySki Podhale Nowy Targ 3 : 5 GKS Tychy
JKH GKS Jastrzębie 2 : 0 Energa Toruń
Unia Oświęcim 6 : 3 MH Automatyka Gdańsk
Węglokoks Kraj Polonia 3 : 6 PGE Orlik Opole
Comarch Cracovia 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec (6:30 p.m.)

Matchday 26 (30 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy 4 : 0 Comarch Cracovia (5 p.m.)
TatrySki Podhale Nowy Targ 1 : 4 Tauron KH GKS
MH Automatyka 3 : 1 PGE Orlik Opole
Energa Toruń 3 : 1 Unia Oświęcim
Zagłębie Sosnowiec 1 : 4 JKH GKS Jastrzębie

Matchday 27 (2 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Comarch Cracovia 1 : 3 Tauron KH GKS (3 p.m.)
GKS Tychy 2 : 1 JKH GKS Jastrzębie
Unia Oświęcim 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec
PGE Orlik Opole 2 : 3 Energa Toruń
Węglokoks Kraj Polonia 1 : 4 MH Automatyka

Matchday 28 (4 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy 4 : 2 Unia Oświęcim
JKH GKS Jastrzębie 3 : 4 Tauron KH GKS
TatrySki Podhale Nowy Targ 3 : 1 Comarch Cracovia (6 p.m.)
Zagłębie Sosnowiec 4 : 3 PGE Orlik Opole
Energa Toruń 8 : 3 Węglokoks Kraj Polonia

Matchday 29 (7 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
JKH GKS Jastrzębie 1 : 2 TatrySki Podhale Nowy Targ
Unia Oświęcim 2 : 4 Tauron KH GKS
Węglokoks Kraj Polonia 2 : 4 Zagłębie Sosnowiec
PGE Orlik Opole 1 : 8 GKS Tychy
MH Automatyka Gdańsk 3 : 1 Energa Toruń

Matchday 30 (2 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy 10 : 3 Węglokoks Kraj Polonia
TatrySki Podhale Nowy Targ 4 : 3 Unia Oświęcim
PGE Orlik Opole 0 : 4 Tauron KH GKS (22.1)
Comarch Cracovia 1 : 4 JKH GKS Jastrzębie (6.00 p.m.)
Zagłębie Sosnowiec 4 : 3o. MH Automatyka Gdańsk

Matchday 31 (18 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim 5 : 4 p.s. Comarch Cracovia
Węglokoks Kraj Polonia 2 : 12 Tauron KH GKS Katowice
PGE Orlik Opole 2 : 4 TatrySki Podhale Nowy Targ
MH Automatyka Gdańsk 1 : 3 GKS Tychy
Energa Toruń 3 : 0 Zagłębie Sosnowiec

Matchday 32 (20 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TatrySki Podhale Nowy Targ 8 : 1 Węglokoks Kraj Polonia
Comarch Cracovia 6 : 0 PGE Orlik Opole (6 p.m.)
JKH GKS Jastrzębie 5 : 1 Unia Oświęcim
Energa Toruń 1 : 5 GKS Tychy
MH Automatyka Gdańsk 4 : 3 Tauron KH GKS Katowice

Matchday 33 (22 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tauron KH GKS Katowice 0 : 3 Energa Toruń
Węglokoks Kraj Polonia 2 : 10 Comarch Cracovia (4 p.m.)
PGE Orlik Opole 0 : 3 JKH GKS Jastrzębie
MH Automatyka Gdańsk 1 : 3 TatrySki Podhale Nowy Targ
Zagłębie Sosnowiec 2 : 4 GKS Tychy

Matchday 34 (4 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TatrySki Podhale Nowy Targ 1 : 0 MH Automatyka Gdańsk (3.01)
JKH GKS Jastrzębie 4 : 1 PGE Orlik Opole
GKS Tychy 4 : 2 Zagłębie Sosnowiec
Comarch Cracovia 6 : 0 Węglokoks Kraj Polonia (6:30 p.m)
Energa Toruń 2 : 6 Tauron KH GKS Katowice (5.01)

Matchday 35 (6 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Energa Toruń 3 : 5 GKS Tychy
PGE Orlik Opole 0 : 10 Comarch Cracovia (5 p.m.)
Unia Oświęcim 1 : 4 JKH GKS Jastrzębie
MH Automatyka Gdańsk 4 : 2 Tauron KH GKS Katowice
Węglokoks Kraj Polonia 0 : 5 (walk) TatrySki Podhale Nowy Targ (29.01)

Matchday 36 (8 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TatrySki Podhale Nowy Targ 13 : 2 PGE Orlik Opole
GKS Tychy 6 : 2 MH Automatyka Gdańsk
Tauron KH GKS Katowice 10 : 2 Węglokoks Kraj Polonia
Zagłębie Sosnowiec 3 : 2 p.s. Energa Toruń
Comarch Cracovia 4 : 5 p.s. Unia Oświęcim

Matchday 37 (11 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MH Automatyka Gdańsk 3 : 2 Zagłębie Sosnowiec
Unia Oświęcim 3 : 4 TatrySki Podhale Nowy Targ
Węglokoks Kraj Polonia 1 : 15 GKS Tychy
JKH GKS Jastrzębie 2 : 3 Comarch Cracovia (10.01. 5:45 p.m.)
Tauron KH GKS Katowice 8 : 2 PGE Orlik Opole (30.12)

Matchday 38 (13 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy 6 : 3 PGE Orlik
Zagłębie Sosnowiec 6 : 2 Węglokoks Kraj Polonia
TatrySki Podhale Nowy Targ 2 : 1 p.s. JKH GKS Jastrzębie
Energa Toruń 1 : 2 MH Automatyka Gdańsk (14.01)
Tauron KH GKS Katowice 5 : 1 Unia Oświęcim (29.01)

Matchday 39 (15 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim 1 : 2 o. GKS Tychy
PGE Orlik Opole 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
Comarch Cracovia 5 : 3 TatrySki Podhale Nowy Targ (6:30 p.m.)
Tauron KH GKS Katowice 5 : 3 JKH GKS Jastrzębie
Węglokoks Kraj Polonia 2 : 5 Energa Toruń

Matchday 40 (17 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tauron KH GKS Jastrzębie 3 : 2 Comarch Cracovia (6:30 p.m.)
GKS Tychy 3 : 0 JKH GKS Jastrzębie
MH Automatyka Gdańsk 12 : 0 Węglokoks Kraj Polonia
Energa Toruń 10 : 1 PGE Orlik Opole
Zagłębie Sosnowiec 2 : 3 p.s. Unia Oświęcim

Matchday 41 (20 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tauron KH GKS Katowice 0 : 2 TatrySki podhale Nowy Targ
PGE Orlik Opole 1 : 5 MH Automatyka Gdańsk
Unia Oświęcim 0 : 5 Energa Toruń
JKH GKS Jastrzębie 10 : 1 Zagłębie Sosnowiec
Comarch Cracovia 1 : 6 GKS Tychy (7:30 p.m.)

Matchday 42 (22 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy 2 : 1 TatrySki Podhale
Energa Toruń 2 : 5 JKH GKS Jastrzębie
MH Automatyka Gdańsk 3 : 1 Unia Oświęcim
Zagłębie Sosnowiec 5 : 4 Comarch Cracovia (7 p.m.)
PGE Orlik Opole 2 : 5 Węglokoks Kraj Polonia (23.01)

Matchday 43 (25 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim 7 : 2 Węglokoks Kraj Polonia
TatrySki Podhale Nowy Targ 5 : 3 Zagłębie Sosnowiec
JKH GKS Jastrzębie 0 : 1 MH Automatyka Gdańsk
Comarch Cracovia 3 : 1 Energa Toruń (6:30 p.m.)
Tauron KH GKS Katowice 2 : 1 GKS Tychy

Matchday 44 (27 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tauron KH GKS Katowice 3 : 4 Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń 0 : 3 TatrySki Podhale Nowy Targ
Węglokoks Kraj Polonia 1 : 4 JKH GKS Jastrzębie
PGE Orlik Opole 4 : 6 Unia Oświęcim
MH Automatyka Gdańsk 4 : 3 o. Comarch Cracovia (8 p.m.)

Play-off: Quarterfinal 1

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tauron KH GKS Katowice 8 : 3 Unia Oświęcim (15.2)
Unia Oświęcim 5 : 2 Tauron KH GKS Katowice (18.2)
Tauron KH GKS Katowice 6 : 3 Unia Oświęcim (21.02)
Unia Oświęcim - : - Tauron KH GKS Katowice (24.2)

Play-off: Quarterfinal 2

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy 5 : 0 MH Automatyka Gdańsk (16.2)
MH Automatyka Gdańsk 5 : 2 GKS Tychy (19.2)
GKS Tychy - : - MH Automatyka Gdańsk (22.2)
MH Automatyka Gdańsk - : - GKS Tychy (25.2)

Play-off: Quarterfinal 3

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TatrySki Podhale Nowy Targ 5 : 2 KH Energa Toruń (16.2)
KH Energa Toruń 2 : 1 TatrySki Podhale Nowy Targ (19.2)
TatrySki Podhale Nowy Targ - : - KH Energa Toruń (22.2)
KH Energa Toruń - : - TatrySki Podhale Nowy Targ (25.2)

Play-off: Quarterfinal 4

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
JKH GKS Jastrzębie 1 : 2 Comarch Cracovia (15.2, 6:45 p.m.)
Comarch Cracovia 3 : 1 JKH GKS Jastrzębie (19.2, 6 p.m.)
JKH GKS Jastrzębie 0 : 3 Comarch Cracovia (21.2, 6 p.m.)
Comarch Cracovia - : - JKH GKS Jastrzębie (24.2, 3 p.m.)

Semifinal 1

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tauron KH GKS Katowice 2 : 3 Comarch Cracovia (11.3, 6 p.m.)
Comarch Cracovia 3 : 1 Tauron KH GKS Katowice (14.3, 8 p.m.)
Tauron KH GKS Katowice 2 : 3 Comarch Cracovia (17.3, 6:30 p.m.)
Comarch Cracovia 2 : 3 Tauron KH GKS Katowice (20.3, 8 p.m.)
Tauron KH GKS Katowice - : - Comarch Cracovia (23.3, 3:15 p.m.)