Standings

Pos.TeamsPWDLGPts
1JKH GKS Jastrzębie22009-26
2Lotos PKH Gdańsk211012-35
3Podhale Nowy Targ210110-33
4GKS Katowice11007-03
5Comarch Cracovia21019-63
6GKS Tychy11005-23
7Re-Plast Unia Oświęcim21015-63
8Zagłębie Sosnowiec21013-73
9Energa Toruń20014-61
10Team PZHL U-2320022-160
11Naprzód Janów20020-150

Matchday 1 (15 September)

Home team Visiting team
Comarch Cracovia 7 : 1 Team PZHL (12.09)
KH GKS Katowice 7 : 0 Naprzód Janów
KH Podhale Nowy Targ 2 : 3 Zagłębie Sosnowiec
JKH GKS Jastrzębie 4 : 2 Re-Plast Unia Oświęcim
KH Energa Toruń 2 : 3 o. Lotos PKH Gdańsk

Matchday 2 (17 September)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Re-Plast Unia Oświęcim 3 : 2 KH Toruń
JKH GKS Jastrzębie 5 : 0 Zagłębie Sosnowiec
KS Naprzód Janów 0 : 8 KH Podhale Nowy Targ
Team PZHL - : - KH GKS Katowice (18.09)
GKS Tychy 5 : 2 Comarch Cracovia

Matchday 3 (20 September)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KH GKS Katowice - : - GKS Tychy
KH Podhale Nowy Targ - : - Team PZHL (24.09)
JKH GKS Jastrzębie - : - KS Naprzód Janów
KH Toruń - : - Zagłębie Sosnowiec
Lotos PKH Gdańsk - : - Re-Plast Unia (15.10)

Matchday 4 (22 September)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Zagłębie Sosnowiec - : - Lotos PKH Gdańsk
KS Naprzód Janów - : - KH Toruń
Team PZHL - : - JKH GKS Jastrzębie (25.09)
GKS Tychy - : - KH Podhale Nowy Targ
Comarch Cracovia - : - KH GKS Katowice

Matchday 5 (27 september)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KH Podhale Nowy Targ - : - Comarch Cracovia
JKH GKS Jastrzębie - : - GKS Tychy
KH Toruń - : - Team PZHL (1.10)
Lotos PKH Gdańsk - : - KS Naprzód Janów
Re-Plast Unia Oświęcim - : - Zagłębie Sosnowiec

Matchday 6 (29 september)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - Re-Plast Unia Oświęcim
Team PZHL - : - Lotos PKH Gdańsk (2.10)
GKS Tychy - : - KH Toruń
Comarch Cracovia - : - JKH GKS Jastrzębie
KH GKS Katowice - : - KH Podhale Nowy Targ

Matchday 7 (4 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
JKH GKS Jastrzębie - : - TatrySki Podhale
KH Toruń - : - Comarch Cracovia
Lotos PKH Gdańsk - : - GKS Tychy
Re-Plast Unia Oświęcim - : - Team PZHL (9.10)
Zagłębie Sosnowiec - : - Naprzód Janów

Matchday 8 (6 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Team PZHL - : - Zagłębie Sosnowiec (10.10)
GKS Tychy - : - Re-Plast Unia Oświęcim
Comarch Cracovia - : - Lotos PKH Gdańsk
KH GKS Katowice - : - KH Toruń
KH Podhale Nowy Targ - : - JKH GKS Jastrzębie

Matchday 9 (8 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KH Toruń - : - KH Podhale Nowy Targ
Lotos PKH Gdańsk - : - KH GKS Katowice
Re-Plast Unia Oświęcim - : - Comarch Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - : - GKS Tychy (1.10)
KS Naprzód Janów - : - Team PZHL (16.10)

Matchday 10 (11 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy - : - KS Naprzód Janów
Comarch Cracovia - : - Zagłębie Sosnowiec
KH GKS Katowice - : - Re-Plast Unia Oświęcim
KH Podhale Nowy Targ - : - Lotos PKH Gdańsk
JKH GKS Jastrzębie - : - KH Toruń

Matchday 11 (13 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Lotos PKH Gdańsk - : - JKH GKS Jastrzębie
Re-Plast Unia Oświęcim - : - KH Podhale Nowy Targ
Zagłębie Sosnowiec - : - KH GKS Katowice
KS Naprzód Janów - : - Comarch Cracovia
Team PZHL - : - GKS Tychy (17.10)

Matchday 12 (18 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Team PZHL - : - Comarch Cracovia (23.10)
KS Naprzód Janów - : - KH GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec - : - KH Podhale Nowy Targ
Re-Plast Unia Oświęcim - : - JKH GKS Jastrzębie
Lotos PKH Gdańsk - : - KH Toruń

Matchday 13 (20 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KH Toruń - : - Re-Plast Unia Oświęcim
JKH GKS Jastrzębie - : - Zagłębie Sosnowiec
KH Podhale Nowy Targ - : - KS Naprzód Janów
KH GKS Katowice - : - Team PZHL (24.10)
Comarch Cracovia - : - GKS Tychy

Matchday 14 (22 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy - : - KH GKS Katowice
Team PZHL - : - KH Podhale Nowy Targ (30.10)
KS Naprzód Janów - : - JKH GKS Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec - : - KH Toruń
Re-Plast Unia Oświęcim - : - Lotos PKH Gdańsk

Matchday 15 (25 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Lotos PKH Gdańsk - : - Zagłębie Sosnowiec
KH Toruń - : - KS Naprzód Janów
JKH GKS Jastrzębie - : - Team PZHL (13.11)
KH Podhale Nowy Targ - : - GKS Tychy
KH GKS Katowice - : - Comarch Cracovia

Matchday 16 (27 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Comarch Cracovia - : - KH GKS Katowice
GKS Tychy - : - JKH GKS Jastrzębie
Team PZHL - : - KH Toruń (20.11)
KS Naprzód Janów - : - Lotos PKH Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - : - Re-Plast Unia Oświęcim

Matchday 17 (29 october)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Re-Plast Unia Oświęcim - : - KS Naprzód Janów
Lotos PKH Gdańsk - : - Team PZHL (21.11)
KH Toruń - : - GKS Tychy
JKH GKS Jastrzębie - : - Comarch Cracovia
KH Podhale Nowy Targ - : - KH GKS Katowice

Matchday 18 (3 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KH GKS Katowice - : - JKH GKS Jastrzębie
Comarch Cracovia - : - KH Toruń
GKS Tychy - : - Lotos PKH Gdańsk
Team PZHL - : - Re-Plast Unia Oświęcim (27.11)
KS Naprzód Janów - : - Zagłębie Sosnowiec

Matchday 19 (12 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Zagłębie Sosnowiec - : - Team PZHL (28.11)
Re-Plast Unia Oświęcim - : - GKS Tychy
Lotos PKH Gdańsk - : - Comarch Cracovia
KH Toruń - : - KH GKS Katowice
JKH GKS Jastrzębie - : - KH Podhale Nowy Targ

Matchday 20 (15 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KH Podhale Nowy Targ - : - KH Toruń
KH GKS Katowice - : - Lotos PKH Gdańsk
Comarch Cracovia - : - Re-Plast Unia Oświęcim (1.10)
GKS Tychy - : - Zagłębie Sosnowiec
Team PZHL - : - KS Naprzód Janów (4.12)

Matchday 21 (17 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - : - Comarch Cracovia (15.10)
Re-Plast Unia Oświęcim - : - KH GKS Katowice
Lotos PKH Gdańsk - : - KH Podhale Nowy Targ
KH Toruń - : - JKH GKS Jastrzębie

Matchday 22 (19 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
JKH GKS Jastrzębie - : - Lotos PKH Gdańsk
KH Podhale Nowy Targ - : - Re-Plast Unia Oświęcim
KH GKS Katowice - : - Zagłębie Sosnowiec
Comarch Cracovia - : - KS Naprzód Janów
GKS Tychy - : - Team PZHL (5.12)

Matchday 23 (22 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Tychy - : - KS Naprzód Janów
Comarch Cracovia - : - Zagłębie Sosnowiec
KH GKS Katowice - : - Re-Plast Unia Oświęcim
KH Podhale Nowy Targ - : - Lotos PKH Gdańsk
JKH GKS Jastrzębie - : - KH Toruń

Matchday 24 (24 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - KH Toruń
Lotos PKH Gdańsk - : - JKH GKS Jastrzębie
Re-Plast Unia Oświęcim - : - KH Podhale Nowy Targ
Zagłębie Sosnowiec - : - KH GKS Katowice
GKS Tychy - : - Coimarch Cracovia

Matchday 25 (26 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Comarch Cracovia - : - GKS Tychy
KH GKS Katowice - : - Energa Toruń
KH Podhale Nowy Targ - : - Zaglębie Sosnowiec
JKH GKS Jastrzębie - : - Re-Plast Unia Oświęcim
KH Toruń - : - Lotos PKH Gdańsk

Matchday 26 (29 november)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - Lotos PKH Gdańsk
Re-Plast Unia Oświęcim - : - KH Toruń
Zagłębie Sosnowiec - : - JKH GKS Jastrzębie
GKS Tychy - : - KH Podhale Nowy Targ
Comarch Cracovia - : - KH GKS Katowice

Matchday 27 (1 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KH GKS Katowice - : - KS Naprzód Janów
KH Podhale Nowy Targ - : - Comarch Cracovia
JKH GKS Jastrzębie - : - GKS Tychy
KH Toruń - : - Zagłębie Sosnowiec
Lotos PKH Gdańsk - : - Re-Plast Unia Oświęcim

Matchday 28 (3 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - Re-Plast Unia Oświęcim
Zagłębie Sosnowiec - : - Lotos PKH Gdańsk
GKS Tychy - : - KH Toruń
Comarch Cracovia - : - JKH GKS Jastrzębie
KH GKS Katowice - : - KH Podhale Nowy Targ

Matchday 29 (6 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KH Podhale Nowy Targ - : - KS Naprzód Janów
JKH GKS Jastrzębie - : - KH GKS Katowice
KH Toruń - : - Comarch Cracovia
Lotos PKH Gdańsk - : - GKS Tychy
Re-Plast Unia Oświęcim - : - Zagłębie Sosnowiec

Matchday 30 (8 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy - : - Re-Plast Unia Oświęcim
Comarch Cracovia - : - Lotos PKH Gdańsk
KH GKS Katowice - : - KH Toruń
KH Podhale Nowy Targ - : - JKH GKS Jastrzębie

Matchday 31 (13 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
JKH GKS Jastrzębie - : - KS Naprzód Janów
KH Toruń - : - KH Podhale Nowy Targ
Lotos PKH Gdańsk - : - KH GKS Katowice
Re-Plast Unia Oświęcim - : - Comarch Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - : - GKS Tychy

Matchday 32 (15 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - : - Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim - : - KH GKS Katowice
Lotos PKH Gdańsk - : - KH Podhale Nowy Targ
KH Toruń - : - JKH GKS Jastrzębie

Matchday 33 (20 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KH Toruń - : - KS Naprzód Janów
JKH GKS Jastrzębie - : - Lotos PKH Gdańsk
KH Podhale Nowy Targ - : - Re-Plast Unia Oświęcim
KH GKS Katowice - : - Zagłębie Sosnowiec
Comarch Cracovia - : - GKS Tychy

Matchday 34 (22 december)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - Comarch Cracovia
GKS Tychy - : - KH GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec - : - KH Podhale Nowy Targ
Re-Plast Unia Oświęcim - : - JKH GKS Jastrzębie
Lotos PKH Gdańsk - : - KH Toruń

Matchday 35 (3 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Lotos PKH Gdańsk - : - KS Naprzód Janów
KH Toruń - : - Re-Plast Unia Oświęcim
JKH GKS Jastrzębie - : - Zagłębie Sosnowiec
KH Podhale Nowy Targ - : - GKS Tychy
KH GKS Katowice - : - Comarch Cracovia

Matchday 36 (5 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - KH GKS Katowice
Comarch Cracovia - : - KH Podhale Nowy Targ
GKS Tychy - : - JKH GKS Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec - : - KH Toruń
Re-Plast Unia Oświęcim - : - Lotos PKH Gdańsk

Matchday 37 (10 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Re-Plast Unia Oświęcim - : - KS Naprzód Janów
Lotos PKH Gdańsk - : - Zagłębie Sosnowiec
KH Toruń - : - GKS Tychy
JKH GKS Jastrzębie - : - Comarch Cracovia (pos. 10.12)
KH Podhale Nowy Targ - : - KH GKS Katowice

Matchday 38 (12 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - KH Podhale Nowy Targ
KH GKS Katowice - : - JKH GKS Jastrzębie
Comarch Cracovia - : - KH Toruń (pos. 17.12)
GKS Tychy - : - Lotos PKH Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - : - Re-Plast Unia Oświęcim

Matchday 39 (14 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Zagłębie Sosnowiec - : - KS Naprzód Janów
Re-Plast Unia Oświęcim - : - GKS Tychy
Lotos PKH Gdańsk - : - Comarch Cracovia
KH Toruń - : - KH GKS Katowice
JKH GKS Jastrzębie - : - KH Podhale Nowy Targ

Matchday 40 (17 january)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KS Naprzód Janów - : - JKH GKS Jastrzębie
KH Podhale Nowy Targ - : - KH Toruń
KH GKS Katowice - : - Lotos PKH Gdańsk
Comarch Cracovia - : - Re-Plast Unia Oświęcim
GKS Tychy - : - Zagłębie Sosnowiec